Hej kolęda kolęda....

Dnia 3 stycznia2019r.  odbył się wyjątkowy koncert w naszym przedszkolu.

W atmosferze świątecznego nastroju, nauczyciele i pracownicy zaprosili do wspólnego śpiewania kolęd, rodziny naszych Przedszkolaków oraz społeczność Miasta Radlin. Nasz koncert swoją obecnością uświetnili: Pani Barbara Magiera –Burmistrz Miasta Radlin, Pani Halina Mizia – Naczelnik Wydziału Oświaty , Pani Ada Jędrzejak, Pan Mateusz Wiskulski oraz Pan Dawid Adamczyk.

W czasie gdy śpiewaliśmy gloria, a nasze serca  poruszyło wspomnienie o Nieobecnych, odrzuciliśmy wszystkie trudne sprawy w zapomnienie, a magiczna atmosfera świątecznego wieczoru, pozostanie w naszej pamięci, dodając otuchy, wiary i siły w zmaganiu się z codziennością.
Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo