Pasowanie na czytelnika!

Październik jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Obchody tego święta w naszej szkole uczciliśmy przyjęciem w poczet czytelników 47 pierwszoklasistów. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do biblioteki szkolnej, gdzie zostali pasowani na rycerzy książek. Zanim jednak to nastąpiło, zaproszeni goście musieli zdać egzamin z nowo nabytej wiedzy przekazanej im przez nauczycieli bibliotekarzy oraz starsze koleżanki z Koła Przyjaciół Książki. Po ceremonii pasowania nowi czytelnicy wypożyczyli swoje pierwsze książki. Każdy z nich otrzymał na pamiątkę zakładkę wykonaną przez członków koła działającego w bibliotece.


klasy1, bibliotekaObowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo