Pierwsze podium zespołu sztafetowego dziewcząt i chłopców

W środę 30.01.2019 roku w Dąbrowie Górniczej odbyła się II runda Ligi Klubów Śląskich w pływaniu. W zawodach tych wystartowało 232 zawodników 10-letnich reprezentujących 20 klubów z województwa śląskiego.

Po raz pierwszy na podium stanęła sztafeta 8 x 50m st. dowolnym – mix /składająca się z 4 dziewcząt i 4 chłopców/. Uczniowie z 4a naszej szkoły startujący w barwach KS Górnik Radlin po emocjonującym wyścigu wywalczyli III miejsce / 5.45,79 /

Wojciaczyk Bartosz – 40,68.

Na drugim stopniu podium stanęła sztafeta 4 x 50m st. dowolnym chłopców, która popłynęła w składzie:

Konieczny Agnieszka(42,28);
w konkurencji 4 x 50m st. dowolnym wywalczył III miejsce./2.52,94/.

W biegach indywidualnych wszyscy poprawili swoje rekordy życiowe,
a wyróżnić należy zawodników, którzy uzyskanymi wynikami powiększyli dorobek punktowy zespołu z Radlina.