Relacja z XXIV finału wojewódzkiego minisiatkówki chłopców Kinder+Sport

        W dniu wczorajszym - 20 maja - w Mikołowie miał miejsce XXIV finał wojewódzki minisiatkówki chłopców Kinder+Sport. Zakwalifikowały się do tych zawodów dwa zespoły Siatkarskiego Klubu "Górnik Radlin", grające w kategorii "dwójek" oraz "trójek". Turniej stał na dobrym poziomie. O końcowym wyniku bardzo często decydował trzeci set. Po rozegraniu wszystkich meczy przez naszych zawodników "dwójki" zajęły IV miejsce, natomiast "trójki" VI miejsce na zakończenie rywalizacji. Można było pokusić się o lepszy wynik w obydwu kategoriach, ale niestety zabrakło niewiele. Tym samym sezon minisiatkówki 2017/18 w wykonaniu naszych drużyn dobiegł końca, ponieważ do zawodów ogólnopolskich awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej kategorii. Zawodnicy SK "Górnik Radlin" to uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radlinie.
Skład zespołów: 

- "dwójki" - Grzywacz Filip, Potrząsaj Dawid, Jurochnik Daniel,
- "trójki" - Grzegoszczyk Szymon, Kolończyk Patryk, Barteczko Jakub,  Barteczko Kacper, Krause Kamil.

                                                                          Monika Holesz - dyrektor klubu                                                                   

sport, zawody, siatkowkaObowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo