Milena mistrzynią pięknego czytania wśród radlińskich czwartoklasistów!

26 lutego radlińscy czwartoklasiści stanęli w szranki o tytuł MISTRZA PIĘKNEGO CZYTANIA. Międzyszkolny konkurs odbył się Szkole Podstawowej nr 4 w Radlinie. Naszą szkołę reprezentowała trójka zwycięzców szkolnego etapu „Konkursu pięknego czytania”: Martyna Gawlas i Milena Jurochnik z kl. 4a oraz Mateusz Ćwikliński z kl. 4b. Podczas konkursu rywalizacja była zacięta. Wszyscy uczniowie pięknie czytali, ale jury musiało wybrać najlepszych. Zwyciężyła Milena Jurochnik zajmując I miejsce.

Wszyscy reprezentanci naszej szkoły spisali się na medal. Gratulacje!


klasy4, biblioteka, konkursyObowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo